Dorost vysoko vyhrál

První mistrovské utkání sezony zahájili naši dorostenci vysokým vítězstvím. Začátek utkání nenapovídal takto jednoznačnému výsledku. V prvním poločase jsme měli několik šancí (Hynek V. , Pospíšil R.) sami před brankářem, podařila se proměnit jen jedna Liborem Pospíšilem. Po několika minutách druhého poločasu zvýšil vedení na 2:0 krásnou křižnou střelou Hynek Vojta. Od této chvíle jsme měli zápas plně pod kontrolou. Začali jsme hrát kombinační fotbal, z čehož vyústily další čtyři branky vstřelené Vojtou Hynkem po přesných přihrávkách od Josefa Macenauera. Branka "vlastní", kterou jsme inkasovali, byla po hrubé chybě brankaře Opravila L., když se mu nepodařila zpracovat malá domů. Soupeř může být rád za tento výsledek, jelikož se nám nepodařilo proměnit ještě několik šancí.