I proti třetímu týmu tabulky dorosti zvítězili

Tohle utkání mělo být vyrovnané, střetli se celky z druhého a třetího místa. Ze soupeře jsme měli trochu respekt, ale skutečnost byla úplně jiná. Do zápasu jsme nastoupili ze zajištěné obrany s cílem udržet čisté konto a z útočných akcí ohrožovat branku soupeře. Už po prvních minutách bylo jasné, že soupeř nám nebude dělat větší problémy. V 35. minutě naši hráči vedli již 5:0, kdy branky padly po pěkných akcích. Do druhého poločasu jsme nastoupili se stejnou taktikou neinkasovat branku, což se nám nepovedlo a za stavu 6:0 jsme dostali gól po hrubé chybě. Na konec bych chtěl vyzdvihnout výkon celého mužstva, které k utkání přistoupilo zodpovědně a snažilo se plnit předem dohodnuté úkoly.

TJ Sokol Velký Týnec - Moravský Beroun
7:1 (5:0)

Branky:
7´, 10´ a 75´ Macenauer